سایت کارخانه های تولید آجر ایران

آجرها از جمله مصالح پر کاربرد در صنعت ساختمان هستند که امروزه اغلب به صورت صنعتی تولید میشود و بر اساس نوع مواد اولیه، روند تولید و محل مصرف به انواع متنوعی تقسیم می شوند. آجرهای رسی كه اولین و فراوان ترین آنها هستند قدمت چندهزار ساله دارند. با پیشرفت تكنولوژی و دگرگونی در صنعت ساختمان انواع زیادی از آجرها با كیفیت های مختلف، ابعاد و شكل ظاهری متنوع راهی بازار مصرف شده اند.

آجر نسوز

انواع آجر نما نسوز ایران آجر در ابعاد مختلف ( قرمز ، سفید ، مشکی ، زرد ) عرضه میگردد .
از آجرهای نسوز بدلیل مقاومت حرارتی بالا ، در پوشش درونی کوره‌های صنعتی طوب فلزات استفاده می‌شود. آجرهای نسوز انواع مختلفی دارد. باتوجه به نوع ماده استفاده شده در ترکیبات آنها ، گستره‌های مختلفی را تحمل می‌کنند. تا دهه ۱۹۶۰ از کربن و خاک نسوز برای پوشش کوره‌ها استفاده می‌شد.

[blockquote align=”none” author=”Albert Camus”]ایران آجر ، ارائه دهنده انواع آجر های نسوز ، آجر نما ، آجر مهندسی[/blockquote]

فناوری طبیعی نانو
(ضد آب ، آنتی استاتیک ، آنتی یو وی ) دارای تنفس مولکولی انواع آجر و سنگ
دارای ابعاد کمتر از 30 نانو متر
کاربرد و ویژگیها: حفاظت از مصالح گوناگون به کار برده شده در نمای ساختمانهای (انواع آجر و سفال ، بتن و سیمان ، انواع سنگ ، چوب و…)

آجر ماشینی
در ساخت دیوارهای حمال به دلیل اینکه می‌توان به وسیله سوراخ‌های موجود در سطح آجر آنرا با میلگرد، مسلح کرد از این نوع آجر استفاده می‌شود. دیوار آجری مسلح برای مقابله با نیروی زلزله ساخته می‌شود.جنس این نوع آجرها نسبت به آجرهای فشاری بسیار ترد و شکننده بوده و خاصیت مکندگی آن نسبت به آجر فشاری کمتر است.

آجر نسوز
انواع آجرنما نسوز در ابعاد مختلف
( قرمز ، سفید ، مشکی ، زرد)

پشتیبانی و راهنمایی

راههای ارتباطی با ما :

آدرس: بزرگراه رسالت ، استاد حسن بنا شمالی ، خیابان شهید محمودی ، پلاک 360 4
شماره های تماس :
همراه : 09126088476
تلفن ثابت : 02122539852
ایمیل : info@iranajor.com
منبع : http://iranajor.com

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه