قیمت آجر نما نسوز ، عوامل تعیین قیمت آجر نما

قیمت آجر نما نسوز ، عوامل تعیین قیمت آجر نما

قیمت آجر نما نسوز ، عوامل تعیین قیمت آجر نما

آجرنما، از خاک رس و شیل تشکیل شده است، و در کوره تا 2000 درجه پخته می شود. دلیل اینکه آجر به چنین مواد با دوامی تبدیل شده، در واقع این است که خاک رس/ شیل از طریق یک فرایند انجماد به کوره می رود، و ذرات خاک رس را با هم آمیخته و گداخته می کند.
این نوع آجر ، یکی از رایج‌ترین مصالح ساختمانی می باشد که به دلیل خصوصیات ذاتی آن، یعنی پایداری در برابر سرما، گرما، رطوبت و زیبایی ظاهری، مورد توجه همگان قرار گرفته است. این خصوصیت ها باعث شده است تا آجر به عنوان پرمصرف‌ترین مصالح در صنعت ساخت و ساز، استفاده شود. زیبایی و الگوی منظم حاصل از کاربرد آجر در معماری، باعث شده تا از آن به صورت نما در خارج، به عنوان یک عنصر زیبا در طراحی داخلی مدرن، مفروش کردن کف، پله سازی و محوطه‌سازی در تمام شرایط اقلیمی مورد استفاده قرار گیرد و هویتی خاصی به ساختمان ها ببخشد.

عوامل قیمت گذاری آجر نما نسوز

تعیین قیمت فروش انواع آجر نما در هر متر مربع عوامل مختلفی دارد که یکی از این عوامل مهم، برند آجر نما است. تمامی این عوامل با دقت بررسی میشود و در آخر قیمت نهایی این آجر نما ها مشخص می گردد و پس از مشخص شدن، تمامی فروشندگان در هر بستری که در زمینه ی آجر مشغول به فعالیت هستند ، با توجه به قیمت تعیین شده، اقدام به فروش کالا های خود می کنند.

قیمت آجر نما نسوز ، فروش آجر نما

مرکز فروش آجر نما امروزه در تمامی شهر های بزرگ کشور مشغول به کار هستند.

 

بیشتر بخوانید:ویژگی های آجر نما

قیمت آجر نما نسوز،  گرانترین قیمت آجر نما

ارزان قیمت آجرنما

گرانترین قیمت آجر نما در حال حاضر به وسیله ی کارخانه ها و شرکت های متعددی است و عوامل گوناگونی را در زمینه تعیین قیمت آجر نما دنبال می کند. از اصلی ترین عوامل در تعیین قیمت این کالا، ابعاد اجر نما است.

علاوه بر موارد گفته شد عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت این نوع آجر می توانند سهیم باشند و با بررسی تمامی این عوامل در نهایت، قیمت نهایی مشخص و تعیین می گردد.

انواع آجر نما و قیمت آن ها

تعیین قیمت انواع آجر های نسوز به عوامل متعددی بستگی دارد که عبارتند از:

  • شرکت تولید کننده آجر نما و کارخانه آجر مربوطه
  • نوع فروش آجر نما
  • درجه کیفیتی آجر نما
  • حجم فروش آجر نما
بستن
مقایسه