وقتی صحبت از طراحی داخلی برای یک خانه می شود، طبیعتاً باید ابتدا برای عناصر اصلی آن یک برنامه ی مشخص داشته باشیم.
این عناصر شامل کف، سقف و دیوارها هستند.خانه را آجر کاری می کنیم تا صمیمت و قدمت را در خانه ایجاد کنیم،وقتی بخشی از دیوارهای خانه را آجرکاری می کنیم حس کلاسیک را در فضا جاری می کنیم،تلفیق دیوارهای آجرکاری با لوازم مدرن نیز باعث می شود که یک تلفیقی از مدرن و کلاسیک را داشته باشیم.

آجر کاری خانه

خانه آجری

متریال آجر مستقیماً با دیوارها در ارتباط است البته در بخش هایی دیگر مانند ستون ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد اما بیشترین توجه به این قسمت برای آجر کاری است.
وقتی طراحی تصمیم می گیرد که بخشی از دیوارهای یک خانه را آجرکاری کند حتماً هدفی پشت این تصمیم نهفته است. شاید اصلی ترین هدف افراد خانواده باشند.
یک خانه برای افراد آن خانه طراحی می شود از این رو این نکته بسیار مهم است که افراد یک خانه چه فضایی را دوست دارند.

طراحی آجر

خانه را آجرکاری می کنیم تا بتوانیم به آن هویت ببخشیم. حضور آجر در بخشی هایی مانند اتاق نشمین یا آشپزخانه یا هر بخش دیگر باعث می شود که خانه تبدیل به یک فضای با هویت با یک متریال خاص و با قدمت شود که بیانگر یک حس خاص است،فضای خانه را گرم می کند. و به نور آن شکل می دهد،وقتی که نور از پنجره به یک دیوار آجرکاری می تابد رنگ نوری که از سطح آن بازتاب می شود بسیار متفاوت تر است یک نوری است که از سطح یک دیوار ساده با رنگ سفید منعکس می شود،خانه را آجرکاری می کنیم تا صرفاً یک خانه ی مدرن نداشته باشیم و روح کلاسیک را در خانه زنده نگه داریم.

محوطه سازی آجر

رنگ آجرها ، بافت آنها و نوع چیدمان آنها در دیوار باعث می شود که همواره یک خانه ی کلاسیک داشته باشیم وحتی اگر وسایل مدرن را نیز در آن بچینیم کلاسیک بودن فضا را از بین نبریم،تعداد زیادی از افراد طرفدار سبک کلاسیک هستند و وقتی این سبک و حس و حال آن در یک فضا جاری باشد باعث می شود که افراد یک خانه به راحتی نوع طراحی و چیدمان را بپذیرند و در آن به راحتی زندگی کنند.

[blockquote align=”none” author=”انواع آجر”]کارخانه هاي توليد آجر ايران[/blockquote]

آجر بلوک هاي سقفي ،آجر تيغه ،آجر جوش ،آجر سفالي ،آجر فشاري ،آجر لعابي ،آجر ماسه آهکي ،آجر ماشيني ،آجر نسوز،آجر نسوز کف ،آجر نسوز نما آنتيک ،آجر نسوز نما پلاک ،آجر نسوز نما رستيک ،آجر نسوز نما صخره اي ،آجر نسوز رنگي ،آجر نما،آجر سراميک دکوراتيو ،آجر طرح هاي خاص ،آجر مجسمه و کتيبه ،آجر نما 10 سوراخ ،انواع آجر ،توليدکننده آجر ،مقاله آجر

کارخانه هاي توليد آجر ايران

گروه کارخانجات آجر توليد کننده انواع آجر سراميک دکوراتيو،آجر طرح هاي خاص ،آجر ماشيني ،آجر مجسمه و کتيبه ،آجر نسوز،آجر نسوز کف ،آجر نسوز نماي آنتيک ،آجر نسوز نما پلاک ،آجر نسوز نمارستيک ،آجر نسوز نما صخره اي ،آجر نما،توليدکننده آجرکارخانه آجر نسوز نما

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه