آجر مرجان

درباره کارخانه آجر مرجان

محصولات کارخانه آجر مرجان

کارخانه آجر مرجان تولید و عرضه انواع آجر نمای نسوز، آجر شیل، آجر رسی،آجرهای آنتیک و آجر رستیک

آجرهای ماشینی : تیغه ،لفتون
آجرهای زرد و گلبهی : کف فرش ،مدلها،پلاک ها و ال ها
آجرهای نسوز :رستیک ،کرکره ای ،ساده ،ترکیب ابعادی ،صخره ای ،آنتیک

[blockquote align=”none” author=”Albert Camus”]کارخانه آجر مرجان[/blockquote]

کارخانه آجرنمای مرجان در سال 1351 در زمینی به وسعت 140000 متر مربع در زمینه تولید آجر فشاری کار خود را آغاز و در پی سالهای بعد با گامهایی استوار و سریع، مراحل رشد و پیشرفت را با استعانت از پروردگار متعال و بهره گیری از پرسنل و کادر مدیریتی مجرب که مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده را سرلوحه کار خود قرار داده و روز به روز بر فعالیت خود افزوده و با ساختن چندین سوله به مساحت تقریبی 15000 متر مربع و نصب ماشین آلات جدید و با استفاده از فن آوری روز دنیا و همچنین استفاده از تجهیزات و پرس های ساخت داخل و با تاسیس آزمایشگاهی کاملا مجهز و مدرن سعی نموده است که تولیدات خود را با کیفیتی منطبق بر استانداردهای جهانی و استفاده از علم و دانش و مهارت نفرات ناظر بر خط تولید وارد بازار مصرف نماید.
تا بدین ترتیب رضایت مشتریان داخلی و خارجی را فراهم نماید. همچنین در زمینه صادرات که همواره از برنامه های دولت محترم جمهوری اسلامی ایران میباشد، گام های موثری برداشته شده است. به طوری که محصولات این شرکت تاکنون به کشورهای متعددی از جمله کویت، عمان، دبی، آذربایجان و عراق صادرات شده است. و نیز لوح تقدیر نمایشگاه عمان (زیر نظر استانداری هرمزگان) در سال 1394 به این شرکت اهدا شده است. همچنین در سال 1384 چهارمین شرکت دریافت کننده استاندارد در زمینه تولید مصالح ساختمانی از اداره کل استاندارد استان اصفهان بوده است.
شعار و التزام شرکت همواره “کیفیت و دقت در تولید و سرعت در تحویل” بوده است که مدیران و پرسنل شرکت آجر مرجان، همواره در صدد بوده اند آنرا مد نظر داشته تا با جادوی هنر، زیبایی رنگ و نقش را بر چهره شهرهای کشورمان بگسترانند. و تولیدات خود را در قالب آجرهایی با رنگها و طرح ها و ابعاد متنوع و از کانیهای مختلف مانند رس، شیل و نسوز تهیه کرده و با توجه به سلایق گوناگون، به مشتریان عرضه نمایند.
از دیرباز آجر جزء جدا نشدنی ساخت و زیبا سازی نمادهای درونی و بیرونی شهرها بوده و هویتی خاص به چهره شهرها بخشیده است. و سالها و قرنها زیبایی خود را بر پیکر کوی و برزن به نمایش گذاشته و تداعی کننده سنت و مدرنیته میباشد.
این شرکت با تولید آجرهای آنتیک و رستیک در دیزاین داخلی، در زمره تولیدکنندگان مطرح بوده و چون نگینی در صنعت آجر میدرخشد.
این شرکت در سال 1383 فاز دوم توسعه را در جاده حبیب آباد آغار نموده و واحد دوم آجرنمای مرجان را تاسیس نمود. تا با افزودن توان و سرعت در تولید بتواند پاسخگوی تقاضای مشتریان باشد. و سفارشات را با کیفیتی بی نظیر و در کوتاهترین زمان تحویل داده و موجب جلب رضایت مشتریان عزیز گردد.
خواسته مدیران این شرکت، مبارزه مستمر با بیکاری نسل جوان و تولید ملی بوده و تمامی تلاشها در راستای رسیدن به این دو اصل میباشد. امید است با تلاش و کوشش خستگی ناپذیر همه پرسنل کارخانجات آجرنمای مرجان، این شعار را به واقعیت مبدل کنیم که : دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد.

تلفکس : +98 3145837059
تلفن : +98 3145836303
تلفن : +98 3145836431
آدرس :
واحد 1 : اصفهان، کیلومتر 8 جاده دولت آباد، خیابان 34، پانصد متر داخل خیابان. واحد 2 : اصفهان، جاده حبیب آباد، نرسیده به علی آباد، خیابان بهار.
منبع: marjanajor.com

ممکن است سئوال شما هم باشد که در سایت خواهید دید:

کاتالوگ آجر , قیمت آجر , آجر نسوز آذرخش , آجر نسوز نما , آجر نما , آجر نماچین , آجر نسوز اصفهان , کارخانه آجر نسوز , آجر نسوز , اصفهان , کارخانه آجر نما اصفهان , کارخانه آجر اصفهان , لیست کارخانه های آجر اصفهان , کارخانه آجر مریخی پور , آجر نسوز آدرخش  , قیمت آجر نسوز , قیمت آجر نمای نسوز , قیمت آجر نسوز آدرخش , قیمت آجر نسوز کوره , قیمت آجر نسوز شاموتی , قیمت آجر نسوز سهند , قیمت آجر نسوز اصفهان , قیمت آجر نما نسوز اصفهان , قیمت آجر نما قرمز , آجر نسوز نما , کارخانه آجر , کارخانه آجر نسوز , کارخانه آجر اصفهان , کارخانه آجر , کارخانه تولید آجر , تولید کننده آجر , کوره آجر پزی , تولید کننده کوره آجر نسوز ,کارخانه های تولید آجر , آجر نسوز اصفهان , تولیدی آجر , آجر اصفهان , آجر قم , آجر تهران , آجر مشهد , آجر تبریز , آجر شیراز , آجر کرمان  , آجر اراک , آجر یزد , آجر سمنان , آجر اهواز , آجر کرمانشاه , آجر اردبیل , آجر بیرجند , آجر بروجرد , آجر ارومیه , آجر ایلام , آجر بوشهر , آجر زنجان , آجر قزوین , آجر زاهدان , آجر سنندج , آجر یاسوج , آجر خرم آباد , آجر رشت , آجر ساری , آجر گرگان , آجر بندعباس , آجر همدان

 

بستن
مقایسه